flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Закон України «Про доступ до публічної інформації» визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес.

Запитувачі інформації - фізичні, юридичні особи, об'єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб'єктів владних повноважень.

Оформлення запитів на інформацію врегульовано ст.19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Так, Запит на інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Запитувач має право звернутися до розпорядника інформації із запитом на інформацію незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту.

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача.

Письмовий запит подається в довільній формі.

Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;

2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;

3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати в розпорядника інформації та на офіційному веб-сайті відповідного розпорядника. Зазначені форми мають містити стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань доступу до публічної інформації, обов'язково зазначивши в запиті своє ім'я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.

Робота із публічною інформацією в приміщенні суду здійснюється за адресою: м.Львів, вул.Б.Лепкого, 14, 16.

Запит на отримання публічної інформації можна подати особисто щодня без перерви на обід Пн-Чт: з 08:30 до 17:30, Пт: з 08:30 до 16:45 у відділі прийому громадян за адресою: м.Львів, вул.Б.Лепкого, 14, перший поверх, а також за телефоном/факсом (032) 261-28-74.

Запит на отримання публічної інформації можна скерувати до Личаківського районного суду м. Львова поштою на адресу: 79007, м. Львів, вул. Б. Лепкого, 16 або на електронну адресу суду: inbox@lk.lv.court.gov.ua

Крім цього, запит на отримання публічної інформації можна оформити за вказаною електронною формою https://lk.lv.court.gov.ua/sud1312/forma/