flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Про організацію роботи суду під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту

23 серпня 2022, 09:59

 

ЛИЧАКІВСЬКИЙ  РАЙОННИЙ СУД м. ЛЬВОВА

 

Н А К А З

 

22 серпня 2022 року                                 м. Львів                                             №63

 

Про організацію роботи суду під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту

 

У зв'язку із загрозою життю, здоров'ю та безпеці працівників та відвідувачів суду, керуючись ст. 3 Конституції У країни, ст. 29 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», рішенням Ради суддів України від 24.02.2022 №9, рекомендаціями Ради суддів України щодо роботи судів в умовах воєнного стану від 02.03.2022, роз'яснень Ради суддів України від 22.06.2022, рішенням Ради суддів України від 05.08.2022 № 23, враховуючи положення Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 64/2022, -

 Н А К А З У Ю :

Суддям оголошувати технічну перерву у судових засіданнях під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту.

  1. Після сповіщення у місті про повітряну тривогу або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, суддям та працівникам апарату негайно зачинити вікна, вимкнути електричні й нагрівальні прилади та світло, зачинити робочі кабінети та зали судових засідань; за можливості попередити інших працівників.
  2. Після сповіщення у місті про повітряну тривогу або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, суддям та працівникам апарату негайно залишити робочі місця, покинути приміщення суду та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення або за бажанням пройти до підвального приміщення суду за адресою Б. Лепкого, 14 (що не є бомбосховищем).
  3. Працівникам апарату та Служби судової охорони пропонувати учасникам судових засідань та відвідувачам негайно покинути приміщення суду до закінчення повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, та прослідувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту для укриття населення.
  4. Відповідальним особам за забезпечення покращення доступу до приміщення суду осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення надавати кваліфіковану допомогу таких особам:, які під час подачі звукового сигналу про початок повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, що надходять: від органів управління цивільного захисту, перебуватимуть у приміщенні суду і матимуть намір залишити будівлю суду та/або прямувати до найближчих захисних споруд цивільного захисту.
  5. Працівникам Служби судової охорони під час повітряної тривоги або інших сповіщень про небезпеку, які надходять від органів управління цивільного захисту, не допускати відвідування суду громадянами та іншими особами (працівниками правоохоронних органів, прокуратури, адвокатами, учасниками судового процесу тощо).
  6. Суддям після сигналу «Відбій повітряної тривоги» з урахуванням графіка призначених судових засідань вирішувати питання про відкладення або продовження судового засідання
  7. Головному спеціалісту з ІТ розмістити текст даного наказу на офіційному сайті Личаківського районного суду міста Львова.
  8. Довести зміст даного наказу до суддів, працівників апарату суду та Служби судової охорони під підпис та розмістити на дошці оголошень суду.
  9. Контроль за виконанням наказу покласти на керівника апарату Личаківського районного суду міста Львова.

 

       Голова суду                                                                                      Сергій ГИРИЧ