flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Звертаємо увагу на особливості роботи суду

10 травня 2023, 14:58

Звертаємо увагу на особливості роботи суду

Прийом документів (позовні заяви, заяви, скарги, відзиви, пояснення, клопотання, тощо) здійснюється шляхом подачі їх через металеву поштову скриньку за адресою м. Львів, вул. Б. Лепкого, 14, особистий кабінет в підсистемі «Електронний суд», поштою.

Ознайомлення з матеріалами судової справи здійснювати в приміщенні відділу прийому громадян (загальної канцелярії) за адресою:  м. Львів, вул. Б. Лепкого, 14, шляхом подачі відповідної заяви через поштову скриньку суду, електронну пошту: inbox@lk.lv.court.gov.ua, з дотриманням усіх санітарних рекомендацій МОЗ України, згідно графіку:

Вівторок 

з 10:00 год. – 16:00 год. 

Четвер 

                                                                                              з 10:00 год .– 16:00 год.  

                                                                                              Перерва

                                                                                              з 13:00 год. – 13:45 год.

Видача документів здійснюється у приміщенні відділу прийому громадян за адресою: м.Львів, вул. Б. Лепкого, 14, з дотриманням усіх санітарних рекомендацій МОЗ України, почергово, з дотримання безпечної дистанції з одночасним перебуванням у приміщенні відділу прийому громадян не більше двох осіб одночасного згідно з таким графіком:

Понеділок: з 10:00 год. – 16:45 год.

Середа: з 10:00 год. – 16:45 год.

Перерва з 13:00 год. – 13:45 год.

 

Учасникам судових засідань рекомендовано:

- подавати до суду заяви про розгляд справ за їхньої відсутності за наявними у справі матеріалами по категоріях справ, де явка осіб у судові засідання є необов’язковою;

- утриматися від відвідування приміщення суду, особливо за наявності ознак захворювання (слабкість, кашель, задуха, утруднене дихання, лихоманка тощо).

Також припинено проведення особистого прийому громадян керівником апарату суду, його заступником та головою суду; заборонено допуск в судові засідання осіб з ознаками респіраторних захворювань.

Вказані особливості роботи суду встановлені наказом голови суду тимчасово, з 01 травня до 30 червня 2023 року, (зі змінами від 10 травня 2023р.).