Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Повідомлення присяжним, які виконували свої обов’язки в Личаківському районному суді м. Львова у 2017 році

08 лютого 2018, 15:02

Згідно чинного законодавства, присяжні під час виконання своїх обов’язків у суді (тобто під час залучення до розгляду конкретної справи), становляться суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».

Це означає, що на присяжних розповсюджується обов’язок подати електронну декларацію у порядок і в строки, визначені Розділом 7 (ст. 45-52) вказаного Закону.

Тобто, якщо протягом 2017 року особи, які приймали участь у розгляді цивільної чи кримінальної справи, в якості присяжного, зобов’язані до 01 квітня 2018 року подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

У зв’язку з вищенаведеним, Личаківський районний суд м. Львова нагадує про необхідність подання присяжними до 01 квітня 2018 року електронної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік. Для заповнення Е-декларації присяжним необхідно завчасно отримати електронно-цифровий підпис.

Порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Наслідки порушення вимог фінансового контролю визначені у статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  а декларування недостовірної інформації або умисне неподання декларації суб’єктом декларування - передбачене у статті 366-1 Кримінального кодексу України.